Otázky a objednávky (Po-Pi 9:00 - 17:00) +421 915 118 875Kvalitné pracovné odevy pre profesionálov

Nenechajte nič na náhodu, vybavte sa kvalitnými a dobre vyzerajúcimi pracovnými odevmi.

Prečo nakupovať pracovné pomôcky a odevy práve u nás?

  • Kvalitné tovary chránia váš život
  • Rešpekt u kolegov
  • Zabezpečí dostatočne pohodlie
  • Krátke dodacie lehoty
  • Široký výber, ktorý inde nenájdete
  • Kvalitné a uznávané značky
  • Neustále aktualizovaný katalóg
  • Doprava po celej SR zdarma
  • Nízke ceny

Dodávame ochranné pracovné pomôcky nielen pre

Potravinársky priemysel
Stavebný a strojný priemysel
Lesných inžinierov
Manažerov na stavbách
Domácich kutilov

Novinky

Pracovné rukavice

19.11.2012

Ruky sú jednou z najcitlivejších častí nášho tela. V strednej vrstve pokožky, najmä na dlani, sa nachádza množstvo receptorov, ktoré umožňujú cit hmatom, no zároveň sú tu umiestnené aj relatívne husto usporiadané voľné nervové zakončenia spôsobujúce bolesť. Ruky sú navyše veľmi viditeľnou časťou tela, ktorú nie je možné pri bežnom pobyte v spoločnosti zakryť. Stávajú sa preto pohľadom mnohých zvedavých očí, ktoré často hodnotia osobu práve na základe vzhľadu. Hodnotiacim kritériom sa môžu stať aj čisté ruky bez škrabancov či iných zranení. Chráňte si preto vaše ruky ochrannými rukavicami a cíťte sa pohodlne a sebavedomo.

Viac

Jednorázové ochranné odevy a pomôcky

12.11.2012

Rizikové profesie si vyžadujú špeciálnu ochranu tela.

Viac

Ochrana sluchu

04.11.2012

Mnohí robotníci sú nútení vykonávať svoju prácu v extrémnych podmienkach. 

Viac

Ochrana zraku pri práci

24.10.2012

Zrak je pre človeka najdôležitejším zmyslom. Zabezpečuje vnímanie až viac než polovice všetkých podnetov z vonkajšieho prostredia. Práve kvôli tomu je potrebné zrak dostatočne chrániť. Najmä v práci pri často extrémnych podmienkach musíme myslieť na efektívne pomôcky, ktoré nám pomôžu predchádzať pracovným úrazom s následkami na zraku. Nepodceňujte preto žiadnu situáciu a spolu s nami si vyberte najvhodnejšie pomôcky na ochranu zraku pre vás.

Viac

Rondony

17.10.2012

Tak ako pracovníci na stavbách či cestách, aj kuchári potrebujú oblečenie adekvátne ich výkonu práce a pracovnému prostrediu. Práve takým je typický odev všetkých kuchárov – rondon. Zabezpečte si aj vy atraktívne rondony a rozžiarte vašu kuchyňu novými pracovnými outfitmi.

Viac

Zimná pracovná obuv

10.10.2012

Ak sa máme proti zime dostatočne vyzbrojiť, prvým krokom je udržať nohy v teple. Práve nohy sú najviac náchylné na teplo a nízka teplota pôsobiaca na ne môže veľmi rýchlo spôsobiť nachladnutie. My však chceme pracovať aj v zime…

Viac

Reflexné oblečenie

10.10.2012

Neodmysliteľným prvkom bezpečnosti pracovníkov pracujúcich v blízkosti cestných komunikácií sú aj špeciálne typy oblečenia. Reflexné odevy vás vždy udržia maximálne viditeľných a niektoré navyše nahradia aj ostatné druhy vášho oblečenia.

Viac

Termoprádlo - funkčné oblečenie

01.10.2012

Letné počasie pomaly, ale iste končí a najbližšie mesiace nás čakajú dni výkyvov teplôt, častých zrážok a chladného sychravého počasia. Vytvorte si preto funkčný základ vášho pracovného oblečenia, vďaka ktorému budete vždy v teple a suchu.

Viac

Zimné pracovné bundy

01.10.2012

Blíži sa zima a práve teraz je ten najvhodnejší čas pripraviť sa na chladné dni plné snehu a vetra. Nenechajte nič na náhodu. Nech sa zimnému počasiu vzopriete tou najlepšou výbavou…

Viac

Dámske pracovné odevy a oblečenie

11.11.2011

Rozšírili sme pre Vás sortiment dámskych pracovných odevov o úplne nový rad pracovných nohavíc.

Viac