DebriEcaSan® Alfa roztok 500 ml s rozprašovačem

Kód: 16847
€9,90 / ks €8,25 bez DPH
Dodanie do 7 dní
Môžeme doručiť do:
1.10.2021

DebriEcaSan® Alfa roztok 500 ml s rozprašovačom je oplachový roztok. Slúži na oplachu, čistenie a zvlhčovanie akútnych aj chronických kožných rán. Pomáha brániť vzniku biofilmu. Primárne je produkt určený na vlhkému hojeniu rán, ale vďaka svojim baktericídnym, virucídnym, fungicídnym a sporicidním účinkom je možné bez obmedzenia použiť ako dezinfekciu v súvislosti s chorobou COVID-19.

Detailné informácie

Podrobný popis

DebriEcaSan Alfa je neaktívny zdravotnícky prostriedok - oplachový roztok určený k oplachu, na čistenie kože a slizníc, vhodný na sanitáciu rúk a celého tela, na používanie na rany u ktorých bola porušená dermis a na dezinfekciu povrchov. DebriEcaSan aquagel (gélová forma vyrábaná z roztoku DebriEcaSan Alfa) je používaný na aplikáciu do rán a na sliznice a je vhodný na sanitáciu rúk. Primárne sú oba produkty určené k vlhkému hojeniu rán, ale vďaka svojim baktericídnym, virucídnym, fungicídnym a sporicidním účinkom je možné bez obmedzenia použiť ako dezinfekciu v súvislosti s chorobou COVID-19. Jednou z účinných látok oboch produktov je chlórnan sodný, ktorý je na základe testovania a oznámenie Európskeho centra pre prevenciu a kontrolu chorôb účinný v súvislosti s koronavírusy SARS-CoV. Výhodou oboch produktov je ich bezpečnosť a možnosť použitia bez obmedzenia aj pri dlhodobom používaní.

DebriEcaSan Alfa je dezinfekcia na vodnej báze, ktorá je šetrná ku kožnému povrchu a nespôsobuje tzv. Dermatózy z opotrebovania, čo je poškodenie kože z nadmerného používania alkoholovej dezinfekcie.

Použitie v prípade sanitácie rukách a celého tela:

DebriEcaSan Alfa: roztok aplikujte na ruky, rozotrite po celom povrchu a nechajte uschnúť, neutierajte, neumývajte. Možno aplikovať na celé telo ako dekontaminačné roztok.

Superoxidované roztoky a gély zabíjajú mikroorganizmy priamo vďaka svojej oxidatívny kapacite, pretože reagujú s bunkovou stenou a membránou a spôsobujú rýchlu smrť baktérií. Superoxidované roztoky a gély sú používané na ošetrenie rán, dezinfekciu kože, slizníc a povrchov po celom svete už niekoľko rokov.

Superoxidované roztoky sú účinné proti bakteriálnym, virálnym a plesňovým patogénom človeka a zvierat, vrátane vysoko infekčného vírusu slintačky a krívačky, vírusu vtáčej chrípky (LPAIV, subtyp H7N1), vírusu newcastlskej choroby (NDV) hydiny, hepatitída B, HIV, baktérií Escherichia coli, Salmonellaspp., Pseudomonas aeruginosa, sporoformním baktériám, Mycobacteriumtuberculosis a Aspergillusniger. Priamy postrek deaktivuje vírusy a baktérie počas minút. Vzhľadom na mechanizmus účinku roztoku nevzniká rezistencia.

Dodatočné parametre

Kategória: Dezinfekcia proti koronavíruse (Covid-19)
Hmotnosť: 0.75 kg
Kategória výrobku: gél
Značka: DebriEcaSan
forma: roztok
Objem: 500 ml
Príslušenstvo: rozprašovač

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: