Termoprádlo - funkčné oblečenie

Letné počasie pomaly, ale iste končí a najbližšie mesiace nás čakajú dni výkyvov teplôt, častých zrážok a chladného sychravého počasia. Vytvorte si preto funkčný základ vášho pracovného oblečenia, vďaka ktorému budete vždy v teple a suchu.

Pri výkone práce sa cítime maximálne komfortne len v tom prípade, ak je naša pokožka v optimálnych podmienkach. Za tie považujeme dostatočne vysokú teplotu a najmä pocit sucha. Ten je problémom najmä vtedy, ak sa potíme. Termoprádlo však raz a navždy skoncuje so všetkými problémami a vy sa tak budete cítiť príjemne a pohodlne.

 
Termoprádlo vhodné na výkon práce, najmä vo vonkajších priestoroch, v sebe zahŕňa dve dôležité vlastnosti. Pokožku izoluje, teda udržuje stálu teplotu tela a zároveň z nej odvádza vlhkosť a pot. Tkanina, z ktorej je termoprádlo vyrobené, má veľmi rýchle schnúce vlastnosti a zároveň zabezpečuje aj priedušnosť tejto funkčnej bielizne. Termoprádlo je preto možné používať pod pracovné oblečenie počas celého roka, avšak najviac v zime.
 
V našej ponuke nájdete viaceré typy termoprádla v rôznych prevedeniach. Nezabúdajte si však zvoliť vhodnú veľkosť, keďže termoprádlo má na telo doslova priliehať.