S láskou k remeslu

S láskou k řemeslu S láskou k řemeslu

Pre všetkých remeselníkov, ktorí svoju prácu robia s láskou, máme po celý mesiac február špeciálnu valentínsku akciu. Oslávte sviatok všetkých zamilovaných a ušetrite 15% u vybraných produktov. Stačí len v objednávke zadať kód VALENTIN a zľava je vaša.

Kvalitná obuv pre remeselníkov

Vhodná pracovná obuv vás ochráni pred nebezpečenstvom na pracovisku a umožní vám venovať sa svojej práci s pokojným srdcom. Vyberte si obuv presne podľa vašich predstáv a ušetrite 15% so zľavovým kódom VALENTIN u vybraných produktov.

Prejsť do kategórie >

Pracovní obuv
 

Nohavice a montérky na prácu

Na poriadnu prácu potrebujete aj kvalitné pracovné nohavice s vysokou trvanlivosťou a ochranou aj pri náročných podmienkach. Vyberte si z celého radu pracovných nohavíc a montérok v rôznom prevedení, ktoré teraz môžete mať s 15% zľavou pri zadaní kupónu VALENTIN.

Prejsť do kategórie >

Pracovné nohavice
 
 

Štýlové tričká pre mužov aj ženy

Naše pracovné tričká sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú pohodlie aj pri dlhom nosení. Vyberte si zo širokej škály farebných variantov a ušetrite v rámci valentínskej zľavy 15 % pri použití zľavového kupónu VALENTIN.

Prejsť do kategórie >

Pracovní trika
 

Pohodlné a funkčné mikiny

Pracujete v chladnom prostredí alebo celý deň vonku? Máte radi mikiny s kapucňou alebo bez? Máme pre vás kvalitné mikiny v rôznych veľkostiach a farebných variantoch. Nakúpte teraz vybrané produkty so zľavou 15 %. Stačí zadať v objednávke kód VALENTIN.

Prejsť do kategórie >

Pracovné mikiny
 

Ochrana rúk pri práci

Doprajte maximálnu ochranu svojim rukám pri práci a vyberte si zo širokej ponuky rukavíc, ktoré máme pre celý rad profesií alebo aj v jednorazovej verzii. Vybrané kúsky teraz zaobstaráte so zľavou 15% a to vďaka kupónu VALENTIN.

Prejsť do kategórie >

Rukavice
 

Ochrana zdravia pri práci

Ochranné pracovné pomôcky sú nevyhnutnou súčasťou každého pracoviska, ktoré chráni pred zranením. Ponúkame široký výber ochranných pracovných pomôcok pre všetky profesie. Naše produkty sú vyrobené z kvalitných materiálov a spĺňajú všetky bezpečnostné normy. Vybrané ochranné pomôcky teraz navyše zaobstaráte s 15% zľavou pri zadaní kódu VALENTIN.

Prejsť do kategórie >

Ochranné pomôcky
 

Kvalitné ručné náradie

Ručné náradie je základom každého remesla. Kvalitné náradie vám umožní pracovať rýchlejšie, efektívnejšie a bezpečnejšie. Prejdite si našu ponuku, ktorú teraz zaobstaráte s 15% zľavou pri zadaní kupónu VALENTIN.

Prejsť do kategórie >

Ručné náradie
 


Platnosť zľavy je 31.1. - 29.2.2024 alebo do vypredania zásob.
Akcia sa vzťahuje iba na produkty označené štítkom -15% kód VALENTIN. Zľavový kupón nemožno kombinovať s ďalšími akciami.