Vybavte sa na jar

Jar Jar

Jar je tu as ňou aj ideálny čas na nákup nového pracovného oblečenia alebo ochranných pomôcok. Zaobstarajte si nové tričká, kraťasy alebo obuv, ktoré vám zaručia komfort a pohodlie pri práci aj v premenlivom jarnom počasí.

Kvalitná obuv pre remeselníkov

Jarné počasie je konečne tu! A s ním prichádza aj čas prezuť sa z ťažkých zimných topánok do ľahšej a pohodlnejšie obuvi. Či už ste remeselník, stavbár, záhradník alebo pracujete v akomkoľvek inom odbore, pohodlná a odolná obuv je pre vašu prácu nevyhnutná.

Prejsť do kategórie >

Pracovní obuv
 

Pracovné kraťasy

Počas horúcich letných dní oceníte pohodlie a vzdušnosť či už pri práci vonku alebo v dielni. Naše pracovné kraťasy pre remeselníkov sú vyrobené z pevných a odolných materiálov, ktoré vydržia aj náročné pracovné podmienky. Zároveň sú ľahké a priedušné, takže vám zaistia komfort aj v horúcom počasí.

Prejsť do kategórie >

Pracovní kraťasy
 

Pohodlné nohavice na prácu

K poriadnej práci potrebujete aj kvalitné pracovné nohavice s vysokou odolnosťou. Či už sa chystáte na maľovanie, zahradničení alebo iné kutilské práce, oceníte pracovné nohavice, ktoré vám zaistia pohodlie a ochranu.

Prejsť do kategórie >

Pracovní kalhoty
 

Štýlové tričká pre mužov aj ženy

Naše pracovné tričká sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré vám doprajú pohodlie aj pri dlhom nosenie. Vyberte si zo širokej škály farebných variantov a veľkostí.

Prejsť do kategórie >

Pracovní trika
 

Ochrana rúk pri práci

Doprajte maximálnu ochranu svojim rukám pri práci a vyberte si zo širokej ponuky rukavíc, ktoré máme pre celý rad profesií alebo aj v jednorazovom variante.

Prejsť do kategórie >

Rukavice
 

Ochrana zdravia pri práci

Ochranné pracovné pomôcky sú nevyhnutnou súčasťou každého pracoviska, ktoré chráni pred zranením. Ponúkame široký výber ochranných pracovných pomôcok pre všetky profesie. Naše produkty sú vyrobené z kvalitných materiálov a spĺňajú všetky bezpečnostné normy.

Prejsť do kategórie >

Ochranné pomůcky
 

Kvalitné ručné náradie

Ručné náradie je základom každého remesla. Kvalitné náradie vám umožní pracovať rýchlejšie, efektívnejšie a bezpečnejšie či už pracujete na záhrade alebo na stavbe.

Prejsť do kategórie >

Ruční nářadí
 


Platnosť ponuky je do vypredania zásob. Zľava 15 % platí pri zadaní zľavového kupónu JAR v košíku. Akcia sa nevzťahuje na už zľavnený tovar.