Rondony

Rondony sú vyrábané z kvalitných materiálov, ktoré čo najviac zohľadňujú pracovné podmienky kuchárov, akými sú hlavne vysoká teplota prostredia či extrémna vlhkosť. Kvôli nej sú tiež zhotovené viaceré vetracie otvory, najmä v oblasti podpazušia. Rondony zároveň chránia pred všetkými nástrahami, ktoré čakajú na kuchárov pri pripravovaní pokrmov. Špeciálna tkanina tvorená 65% polyesteru a 35% bavlny zabezpečí ochranu pokožky pred popálením rozpáleným olejom, ktorého teplota atakuje hranicu až 200°C.
 
Rondony sa skladajú zväčša z dvoch radov, ktoré sa v prednej časti prekrývajú. Okolo miest prekrývania je miesto pre špeciálne gombíky, ktoré sú vyrábané priamo na použitie v rondonoch. Gombíky sú dostupné v rozličných prevedeniach, či už klasických, alebo mierne extravagantných, ktoré dokážu výrazným spôsobom oživiť jednotnú rovnošatu kuchárov.
 
Rondony sú dostupné vo viacerých farebných prevedeniach či vo variantoch s krátkym alebo dlhým rukávom. Značka Greiff je najmä vďaka svojej viac než 200-ročnej tradícii zárukou tej najvyššej kvality.
 
Z našej bohatej ponuky rondonov a gombíkov si určite vyberiete tú správnu kombináciu pre vás či vašich zamestnancov v kuchyni.